UA RU EN

Контейнерні

Компанія Дніпро на рівні з авіаперевезеннями здійснює морські контейнерні перевезення вантажів. Доставка відправлень морем має свої переваги - вона відносно недорога, є можливість вибору найбільш зручного маршруту. Крім того, в таких перевезеннях активно використовується консолідація вантажів - всі товари, що відправляються в один регіон або одному одержувачу, поміщаються в один контейнер. Такий спосіб транспортування особливо цінується вантажоодержувачами, так як він дозволяє оплачувати тільки те місце в контейнері, яке займає вантаж.

Контейнерні перевезення з США - один з найбільш затребуваних нашими клієнтами сервісів. Зважаючи на своє географічне положення ця країна має широку мережу портів на Західному і Східному узбережжі, завдяки чому за роки торгового судноплавства були розроблені оптимальні маршрути в будь-які куточки світу.

Дніпро не тільки доставить Ваш вантаж у повній цілості, але і допоможе оформити супровідні,  митні документи та страховку.

Наша техніка дозволяє нам справлятися з будь-якими поставленими завданнями, в тому числі з навантаженням, перевезенням, розвантаженням небезпечних, великогабаритних і негабаритних вантажів. Ми також можемо упакувати або переупакувати ваш вантаж, якщо це необхідно. Часто така потреба виникає в ході консолідації відправлень, а також у тих випадках, коли постачальник не подбав про надійну упаковку для міжнародного перевезення.

Міжнародні морські контейнерні перевезення - простий і зручний спосіб доставки товарів по всьому світу. Ми використовуємо різні види контейнерів (20, 40 футів) для того, щоб ви могли вибирати найбільш відповідні способи транспортування.

Розрахувати вартість доставки можна за допомогою спеціальної форми, або звернувшись до наших менеджерів за телефоном  +1-908-241-2190