UA RU EN

Консолідація

Компанія Дніпро має в числі своїх послуг консолідацію вантажів. Так називають роботи з приймання, зберігання і подальшого об'єднання декількох відправлень в одне, яке згодом пересилається вантажоодержувачу. Це допоможе вам заощадити, оскільки ви заплатите набагато менше, ніж у випадку, коли б відправляли кожну партію окремо. До того ж так ми забезпечуємо своїм клієнтам можливість одноразового отримання всіх замовлених ними товарів, завдяки чому вони економлять ще й час.

Консолідація в США здійснюється чітко за відпрацьованою нами схемою. Ми приймаємо вантажі на нашому складі, при необхідності здійснюємо забір зі складу постачальника, обробляємо їх і зберігаємо на нашому складі. Коли всі призначені вам вантажі зібрані, всі вони збираються в один, відповідно до Ваших інструкцій. Після чого відбувається доставка в аеропорт чи морський порт для подальшого перевезення.

Збірні вантажі з США відправляються найбільш зручним для вас способом. Кожен день через склади Дніпро проходять тисячі тонн вантажів. Ми усвідомлюємо, що в нашій роботі недопустимі помилки, адже навіть невелика неточність може коштувати нашим клієнтам серйозних грошових і репутаційних втрат. Виключити ризик виникнення збоїв нам допомагає повністю автоматизована система, яка використовується при обліку та обробці всіх вантажів.

Якщо у вас залишилися питання, звертайтеся до наших менеджерів за телефоном +1-908-241-2190, або залишайте заявку на зворотний дзвінок, і ми обов'язково з Вами зв'яжемося!