UA RU EN

Ro-Ro/Lo-Lo

Компанія Дніпро, маючи великі логістичні зв'язки по всьому світу, пропонує вам міжнародні морські перевезення. У число переваг, які ви отримаєте від співпраці з нами, входять оперативність доставки будь-яких вантажів - негабаритних, небезпечних, комерційних, низькі розцінки, великий штат кваліфікованих фахівців і технічна підтримка.

Морські перевезення можуть здійснюватися різними способами. Для зручності їх розрізнення їм присвоєні назви Ro-Ro і Lo-Lo.

Ro-Ro перевезення передбачає транспортування техніки, здатної своїм ходом залишити судно -автомобілів, причепів, вагонів, вантажної техніки і так ділі. Сюди також включені вантажі, поміщені в спеціальний автопричіп, що піднімає та спускає їх на борт. Такий спосіб завантаження і вивантаження відправлень не вимагає використання додаткової техніки, він найбільш простий.

Доставка великогабаритних вантажів з США, які через свої розміри не можуть бути поміщені в автопричіп, називається Lo-Lo перевезенням. Вона вимагає задіяння спеціальної платформи та вантажопідйомного обладнання. Таким чином можна перевозити труби великого діаметру, великогабаритні генераторні установки і багато іншого.

Компанія Дніпро здійснює всі види морських перевезень, до того ж ми пропонуємо своїм клієнтам повний спектр додаткових сервісів. У їх числі - відповідальне зберігання на складах в США, консолідація вантажів, упакування та перепакування.

Співпраця з Дніпро стане для вашого бізнесу новим етапом, ми допоможемо вам налагодити регулярні поставки будь-яких товарів з США, забезпечимо їх збереження, знайдемо оптимальні маршрути.