UA RU EN

Перевезення по США

Серед послуг компанії Дніпро є не тільки міжнародні, а й внутрішні перевезення по території Сполучених Штатів, а також підбір посилок. Ми пропонуємо вам скористатися цим сервісом в тому випадку, якщо вам потрібно доставити будь-який вид вантажу або автомобіль на зберігання чи перевезти його з одного міста або штату в інший.

Співпраця з Дніпро відкриє вам нові перспективи в бізнесі, з нами ви будете економити і зможете завжди бути впевнені в збереженні вашого вантажу.

Вантажоперевезення по США здійснюються нами далеко не перший рік. За час своєї роботи ми не тільки розробили оптимальні маршрути сполучення між штатами, а й налагодили ділові зв'язки з безліччю партнерів, що говорить про благонадійність компанії Дніпро і про те, що їй можна довірити будь-який вантаж.

Наш власний автопарк постійно розширюється, а транспорт у ньому має все необхідне для перевезення небезпечних, негабаритних та потребучих особливого температурного режиму вантажів. Доставка вантажів по території Америки обійдеться вам недорого, так як наші ціни - одні з найнижчих на ринку.

Розрахувати вартість доставки можна за допомогою спеціальної форми, або звернувшись до наших менеджерів за телефоном  +1-908-241-2190

Складські приміщення компанії Дніпро обладнані автоматизованою системою обліку всіх відправлень, завдяки чому їх прийом і обробка здійснюються в найкоротший термін. Якщо буде потрібно, ми упакуємо або переупакуем ваш вантаж. До ваших послуг також технічна підтримка, де вам повідомлять про статус відправлення і його місцезнаходження. Ми також готові запропонувати вам повний спектр додаткових послуг.