UA RU EN

Авіа Перевезення

Компанія Дніпро рада запропонувати всім зацікавленим фізичним та юридичним особам послугу авіадоставки зі США. Широкий спектр допоміжних сервісів і кваліфіковані фахівці роблять можливим охоплення великого сегменту ринку, завдяки чому ми утримуємо стабільно низькі ціни.

Міжнародні вантажоперевезення - основний напрямок, в якому компанія Дніпро розвивається і вдосконалюється. Ми готові запропонувати своїм клієнтам доставку вантажів морем або ж авіасполученням. Останній спосіб є найшвидшим, що і позначається на його вартості.

Міжнародні перевезення вантажів компанія Дніпро здійснює завдяки підтримці своїх чисельних ділових партнерів, що дозволяє нам зв'язати між собою найвіддаленіші куточки світу. Перелік наших послуг у сфері авіаперевезень дуже широкий:

Авіаперевезення із США - найбільш оперативний спосіб доставки, тому він незамінний в тих випадках, коли організувати перевезення вантажу потрібно якомога швидше. Наші менеджери завжди готові запропонувати вам вибір з кількох варіантів маршрутів з урахуванням виділеного бюджету. Ми також забезпечимо відповідний температурний режим, якщо перевезенню піддаються товари, що вимагають особливих умов зберігання та підберемо відповідну для нього упаковку. Довірте нам доставку свого вантажу, як це роблять тисячі наших клієнтів по всьому світу!

Розрахувати вартість доставки можна за допомогою спеціальної форми, або звернувшись до наших менеджерів за телефоном  +1-908-241-2190