UA RU EN

Про нас

Компанія Дніпро займає провідні позиції в рейтингу міжнародних перевізників, що доставляють вантажі з США. Ми володіємо великим досвідом роботи, пройшли сертифікацію в TSA (Transporter Safety Administration) як непрямий авіаперевізник, є представником IATA (International Air Transport Association) і маємо ліцензії FMC і NVOCC (NON-VESSEL OPERATING COMMON CARRIER).

Доставку вантажів з США здійснюємо за налагодженими логістичним схемами морським та авіатранспортом. Ми не обмежуємо своїх клієнтів в плані габаритів або ваги вантажу - ми перевозимо і невеликі посилки, і техніку вагою в кілька тонн.

Організовувати безперервний цикл робіт з приймання, обробки та відправки вантажів нам допомагає наявність великих складських приміщень площею в шість тисяч квадратних метрів, із зовнішнім зберіганням, куди одночасно вміщаються до 500 автомобілів і великий обсяг негабаритного обладнання. При бажанні наші клієнти використовують адресу складу при роботі з постачальниками. На складі ми здійснюємо пакування і перепакування вантажів, маркуємо їх, наносимо лейбли клієнта, якщо це необхідно.

Доставка зі США всіх типів відправлень здійснюється з використанням автоматизованої системи обліку, завдяки чому ми завжди можемо повідомити клієнту статус і місце розташування його вантажу.

У 2007-2009 рр. компанія Дніпро була визнана найбільшим вантажовідправником в Україну серед усіх агентів IATA.
У 2010 році ми доставили тільки повітряним шляхом міжнародного авіасполучення вантажі загальною вагою майже в 455 тисяч кілограмів (1 млн. Lb).
У 2011 році ми подвоїли обсяги повітряних перевезень до 900 000 кілограмів (2 млн. Lb) і відвантажили близько шести тисяч автомобілів за кордоном.
У 2013-2014 роках наші співробітники відсортували і обробили більше 500 000 посилок.

Вантажоперевезення з США - відповідальне завдання, виконувати його бездоганно нам допомагає багаторічний досвід роботи у сфері міжнародних доставок всіх видів відправлень. Штат висококваліфікованих фахівців дозволяє підтримувати стабільно високий рівень якості надаваних послуг.

Серед переваг співпраці з компанією Дніпро - можливість економити час і гроші. Низькі розцінки ми забезпечуємо за рахунок великого числа ділових партнерів по всьому світу і налагоджених маршрутів.

Якщо вам потрібен надійний перевізник вантажів, звертайтеся до наших менеджерів за телефоном +1-908-241-2190!