UA RU EN

Перевезення авто по США

Компанія Дніпро пропонує вам скористатися послугою доставки автомобілів з аукціонів в США. Наші налагоджені логістичні зв'язки та великий досвід роботи у сфері перевезень дозволяють пропонувати своїм клієнтам оптимальні умови співпраці: низькі ціни, оперативність і гарантію збереження вантажів будь-якого виду.

Купівля машин на онлайн-аукціонах в Штатах - популярний напрям діяльності багатьох компаній, в чиї завдання входить забезпечити своїх замовників якісним, надійним і недорогим транспортом. Цим сервісом також користуються приватні особи, для яких аргументи на користь відмінного стану автомобіля і невисокої ціни доставки переважують деяку незручність від довгого очікування доставки.

Крім процесу придбання авто, виникає питання доставки транспортного засобу на склад відправника. Ми готові взяти на себе організацію транспортного процесу, включаючи забір автомобілів з аукціону, таким чином, щоб вони потрапили до Вас у повній цілості, в якому б штаті вони не знаходилися.

Перевезення автомобілів по США здійснюється відповідно до строгих стандартів якості та безпеки, прийнятими в нашій компанії. Після того, як автомобілі потраплять на наш склад, вони будуть прийняті і враховані автоматизованою системою складського зберігання. Після чого автомобіль готуватимуть до завантаження в контейнер і відправки.

З питань вартості доставки звертайтеся до наших менеджерів за телефоном +1-908-241-2190 або залишайте заявку на зворотний дзвінок, і ми обов'язково з Вами зв'яжемося!