UA RU EN

Морські Перевезення

Доставка морем із США - один з основних напрямків діяльності компанії Дніпро. Наш великий досвід організації та здійснення міжнародних морських перевезень допомагає нам утримувати стабільно низькі ціни, високу якість сервісу і пропонувати широкий спектр додаткових послуг.

Ми забезпечимо вам оптимальний маршрут слідування судна, допоможемо підібрати відповідний до ваших цілей контейнер, упакуємо і переупакуем вантаж, якщо це знадобиться.

Створивши розвинену філіальну мережу складських приміщень і налагодивши ділові зв'язки з підприємствами-партнерами по всьому світу, Дніпро пропонує вам такі послуги:

Міжнародні перевезення вантажів - те, що ми вміємо робити на «відмінно». Довірте нам свій вантаж, і ми доставимо його за адресою призначення точно в обумовлений термін і в повній цілості. Наші менеджери завжди підкажуть вам, як краще відправити той чи інший тип вантажу, підберуть найкращий маршрут. Міжнародні вантажоперевезення морем - ваш крок до розвитку бізнесу та налагодженню чіткого алгоритму поставок, працюючого без збоїв.

Розрахувати вартість доставки можна за допомогою спеціальної форми, або звернувшись до наших менеджерів за телефоном  +1-908-241-2190