UA RU EN

Доставка Спец.Техніки

Компанія Дніпро рада запропонувати вам можливість оперативної доставки спеціальної техніки із США.

Купівля техніки спеціального призначення в Штатах має свої незаперечні переваги. Це і низькі ціни, і можливість придбати вживану техніку у відмінному стані, і широкий вибір. Перевезення спецтехніки з Америки - затребувана нашими клієнтами послуга, тому що продаж цього виду товарів здійснюється за певними правилами: перед тим, як техніка потрапляє на спеціалізований аукціон, вона проходить всебічну перевірку на справність і ступінь зносу вузлів і механізмів. З цієї причини покупцеві гарантоване вигідне співвідношення ціни та якості, а також повна легальність та прозорість угоди.

Яку спецтехніку відправляють з Америки?

Доставка техніки зі США здійснюється нами протягом всього терміну роботи, завдяки чому у нас є налагоджений алгоритм дій, тому ми не тільки приймемо техніку на свій склад, консолідуємо в разі необхідності з іншими вашими вантажами, а й підкажемо і здійснимо найбільш вигідний спосіб відправки.

Якщо ваш бізнес не може існувати без використання спеціальної техніки, ми допоможемо вам доставити її швидко і в повній цілості. Для клієнтів, які купують відразу кілька видів машин у різних постачальників, ми надаємо можливість консолідації вантажу і відправки його в одному контейнері. Дніпро також надає послуги з відповідального зберігання вантажів на власних складах в Штатах.

Розрахувати вартість доставки можна за допомогою спеціальної форми, або звернувшись до наших менеджерів за телефоном +1-908-241-2190