UA RU EN

Доставка Лодок

Компанія Дніпро активно працює у сфері доставки зі США різного транспорту, в тому числі і водного. Якщо вам потрібне транспортування придбаного катера або човна, ми зуміємо організувати його так, щоб ваші часові та грошові витрати були мінімальними.

Доставка човнів із США - дуже затребуваний напрямок сфери перевезень. Причинами такої популярності покупок водного транспорту за кордоном є низькі ціни і відмінна якість техніки, останній аспект безпосередньо пов'язаний з високими стандартами виробництва та вимогами до експлуатації. Продаж човнів, яхт і катерів здійснюється через спеціалізовані онлайн-аукціони, де потенційні покупці можуть ознайомитися з усією інформацією і взяти участь в торгах.

Наші фахівці допоможуть Вам з доставкою покупки від місця продажу до нашого складу, в якому б штаті вона не знаходилася. На складі ваша покупка буде оброблена - при необхідності ми завантажемо Ваш човен в контейнер. Після цього він буде відправлений до вас. Вартість транспортування буде складатися з урахуванням габаритів катера, способу перевезення, необхідності додаткових сервісів і монтажних робіт.

Доставка катера з Америки може здійснюватися кількома способом - в контейнері, якщо дозволяють габарити, або ж на палубі судна, так звані Ro-Ro перевезення. Для відправки на палубі, ваш човен повинен бути на трейлері. Детальніше про Ro-Ro перевезеннях Ви можете прочитати тут.

Якщо у вас залишилися питання, звертайтеся до наших менеджерів за телефоном +1-908-241-2190, або залишайте заявку на зворотний дзвінок, і ми обов'язково з Вами зв'яжемося!