UA RU EN

Доставка Мотоциклів

Компанія Дніпро, що спеціалізується на міжнародних перевезеннях вантажів, пропонує своїм клієнтам сервіс з доставки зі США будь-яких видів транспорту, у тому числі мотоциклів, квадроциклів та іншої невеликої техніки.

Доставка мотоциклів з США - послуга, яка користується популярністю у наших клієнтів. Пояснюється це великою кількістю марок і моделей мототехніки в Штатах, її високою якістю і надійністю, а також доступними цінами.

Придбання мотоциклів і квадроциклів може здійснюватися через інтернет-аукціони, доступні для покупців з усього світу. Крім того, міжнародними продажами займаються офіційні дилери та приватні власники мотоциклів. Також популярністю користується і доставка квадроциклів з Америки.

Зазвичай перевезення вантажів по США займає від трьох до десяти днів, залежно від віддаленості місцезнаходження другої сторони угоди. Після отримання, техніка упаковується і готується до відправки авіа або морським транспортом.

Перевезення мотоциклів із США - відповідальне завдання, тому ми рекомендуємо вам перекласти всі ризики на плечі наших фахівців, які мають великий досвід роботи та високу кваліфікацію.

Якщо у вас залишилися питання, звертайтеся до наших менеджерів за телефоном +1-908-241-2190, або залишайте заявку на зворотний дзвінок, і ми обов'язково з Вами зв'яжемося!