UA RU EN

Адреса в США

Розвинута логістична мережа в США робить цю країну зручним пунктом для відправки та прийому міжнародних відправлень. Щоб наші клієнти могли сповна використовувати всі переваги співпраці, ми пропонуємо їм використовувати адреси наших складів при роботі з постачальниками або при купівлі товарів в магазинах США.

Оперативність прийому і обробки вантажів забезпечується завдяки широкій мережі складських приміщень.

Для чого потрібна своя адреса в США?

Власна поштова адреса в Америці вам потрібна тоді, коли постачальник зробить у вас запит щодо місця призначення вантажу, який відправляється. Ми не обмежуємо вас у можливостях економії, тому доставку товару до складу ви можете довірити самому постачальнику або ж замовити цю послугу у нас.

Чи потрібна вам оренда складу в США?

Послуга з оренди складського приміщення буде потрібна вам в тому випадку, якщо ви хочете консолідувати кілька відправлень, зберігати деякий час вантажі будь-якого виду. Величезні площі, які займають наші склади, дають нам можливість пропонувати вам орендне місце як для пари коробок з інтернет-магазинів, так і для контейнерів. Строгий автоматизований облік забезпечить їх повне збереження.

Які можливості відкриє перед вами свій склад у США?

Якщо у вас залишилися питання, звертайтеся до наших менеджерів за телефоном +1-908-241-2190, або залишайте заявку на зворотний дзвінок, і ми обов'язково з Вами зв'яжемося!